Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Agent Curatenie - Logistica

Specificatii
Numele companiei cargo-partner
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Descriere post:

- executa lucrari de curatenie si evacuarii gunoiului menajer
- sa mature si sa spele zilnic birourile, holurile,salile de mese, grupurile sanitare si sa asigure materialele igienico-sanitare necesare
- sa realizeaze igienizarea spatiilor de lucru si in special a toaletelor, diverselor suprafete de contact,obiectelor sanitare, manerelor usilor, barelor de sustinere prin utilizarea substantelor dezinfectante adecvate locului de dezinfectat
- sa stearga praful si panzele de paianjen din ori de cate ori este nevoie in vederea mentinerii aspectului de curatenie a birourilor si depozitului
- sa spele geamurile birourilor ori de cate ori este nevoie in vederea mentinerii aspectului de curatenie;
- colecteaza,sorteaza si depoziteaza gunoiul in spatii special amenajate
- sa raspunda la toate solicitarile venite din partea sefului ierarhic pentru indeplinirea unor sarcini conforme fisei postului;
- sa manifeste grija deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
- sa fie cinstit, loial si disciplinat dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;
- program in 2 schimburi: 6:00 - 14:00 si 14:00 - 22:00

Cerinte:

- minim 8 clase;
- seriozitate si stabilitate;

Oferta:
Contract pe nedetermina;
Transport asigurat din Timisoara;
Asigurare medicala privata gratuita;
Salariu fix 1700 net + bonuri de masa de 20 lei;
Tichete cadou pentru ziua ta de nastere de 100 lei;
Tichete cadou pentru 1 Iunie, Paste si Craciun de 150 lei;
Bonus de recomandare 100 euro;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!