Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Personal fast food cu sau fara experienta

Descriere Locuri de munca

PREPARATOR, BUFETIER FAST FOOD
Societate Comerciala specializată în alimentatie publica oferă spre ocupare un post de Preparator si un post de Bufetier, POSTURI VACANTE.

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare/etc;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată;
Loialitate;
Descrierea postului:
Preparatorii de tip fast-food prepara si gatesc la comanda o gama limitata de produse alimentare sau bauturi care implica procese simple de pregatire si un numar mic de ingrediente. Acestia pot lua comenzi de la clienti si servesc la tejghea
Bufetierii, servesc clientii la ghiseele alimentare, definitiveaza prepararea produselor alimentare simple in restaurante, cafenele, fast-food.

Pachet salarial/beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Masa zilnica asigurata;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
3 zile pe saptamana liber

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Razvan

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!