Trimite unui prieten

Trimite

Operatoare sala jocuri Arad

Descriere Locuri de munca

Daca esti studenta, la inceput in cariera sau cauti un loc de munca care sa-ti rasplateasca performantele, aplica CV-ul tau intr-un email la adresa ionut.lucky7@gmail.com.

Daca ai:
- abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
- aspect placut, ingrijit;
- disponibilitate pentru program in ture; se lucreaza 15-16 zile pe luna.

Responsabilitatile tale vor fi :
- intampinarea clientilor in sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol;
- oferirea de informatii despre regulile de joc si modul de functionare a aparatelor;
- realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de participantii la joc.

Noi iti oferim:
- loc de munca intr-o companie de succes, in continua dezvoltare;
- perioada de formare in domeniul jocurilor de noroc;
- salariu fix 2920 lei brut/ 2000 lei net + posibilitate de bacsis-uri substantiale.

Experienta nu este necesara!

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!