Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Bucatari

Descriere Locuri de munca

Esti pasionat de gastronomie? Te asteptam sa te alaturi echipei MammaMia.

Candidatul ideal:

- studii medii;
- diploma de calificare in domeniu;
- minim 1 an experienta in domeniu;
- insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva;
- calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, capacitate de comunicare etc.);
- capacitate de a asigura aplicarea corecta a procedurilor de igienizare, a modului de depozitare a materiilor prime;

Descrierea jobului:
- pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare,
- respecta zilnic fisele tehnologice;
- asigura curatenia la locul de munca;
- pastreaza in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare;
- respecta normelor de igiena si securitate in munca.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri pentru implicarea activa in atingerea obiectivelor, propuneri aprobate pentru imbunatatirea serviciilor oferite;
- evenimente de team building, training-uri si certificari;
- cadouri pentru ziua de nastere, Craciun si Paste.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!