Trimite unui prieten

Trimite

BIBI MARKET ANGAJEAZA AJUTOR BUCATAR SI SALATIER

Descriere Locuri de munca

BIBI MARKET angajeaza AJUTOR BUCATAR, SALATIER.
Candidatul ideal
PASIUNE pentru gatit
VITEZA in pregatirea meniului
RESPECT pentru normele de igiena din alimentatia publica si pentru sine
CHEF DE MUNCA si DORINTA DE A DEVENI ...... BUCATAR SEF (cand se va face mare)
SALARIZAREA incepe de la 2500 lei,cu posibilitatea de a crestere pe perioada sezonului.
Descrierea jobului
-pregateste meniul restaurantului in conformitate cu standardele de calitate si timp in vigoare;
-respecta cu rigurozitate regulile de igiena in alimentatia publica referitoare la pastrarea si pregatirea produselor si semipreparatelor;
-mentinerea in bune conditii a aparaturii si ustensilelor;
-respectarea riguroasa a normelor de securitate a muncii
Se asigura cazare si masa in Vama Veche pentru persoanele care nu au domiciliul in judetul Constanta
Descrierea companiei
BIBI MARKET administreaza 2 restaurante: „BIBI BISTRO” si „BOLO STEAK HOUSE”; 1 fast-food, celebru deja pentru sandwich-urile sale, „LA BOTU’ CALULUI”, 1 magazin alimentar si 1 cocktail bar „ZAZA bar”, toate aflate pe cea mai renumita si boema strada din Vama Veche.Anuntul de angajare se adreseaza atat celor fara experienta, cat si acelor persoane cu abilitati dobandite in ani de lucru anteriori.Pentru cei fara experienta, dar dorinta de munca, le oferim suport, indrumare si orientare catre acel post din organigrama in care si-ar gasi motivatia pentru propria dezvoltare profesionala. Ne mandrim cu povestile reale ale angajatilor nostri, care au inceput de la postul de casier / lucrator comercial / ajutor bucatar, iar azi, ocupa functii de conducere sau si-au dezvoltat carierele personale in cadrul unor companii nationale de succes.Caracterul sezonier al activitatii este un motiv bun pentru a petrece vacanta de vara activ si util.Impreuna gasim cea mai buna solutie de colaborare, tinand cont de capacitatile tale si motivatia ta.
Perioada de desfasurare a activitatii: 10 aprilie - 10 septembrie

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!