Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

ANGAJARE servanti pompieri Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 URGENT

Descriere Locuri de munca

Angajare Servanti pompieri - Bucuresti/Ilfov
Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

tel. nr. 0733.063.448 - 0727.767.840

Tip job: Full time
SC SENZOR POMPIERI SRL angajeaza SERVANTI POMPIERI in cadrul unor obiective din BUCURESTI -
CN IMPRIMERIA NATIONALA SA
CERINTE:

- certificat ATESTARE SERVANT POMPIER sau adeverinta care sa ateste calificarea de servant pompier/ inceperea unui curs de specialitate in domeniu;
- bune abilitati de comunicare ;
- seriozitate, confidentialitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, respect fata de cei cu care intra in contact;
- viteza de reactie, promptitudine;
- domiciliu in Bucuresti sau in judetele limitrofe;
- cazier curat;
- constituie avantaj experienta in domeniu.

RESPONSABILITATI:

- intervine in cazul situatiilor de urgenta ( incendiu, cutremur, etc. );
- executa operatiuni pentru localizarea, pregatirea si desfasurarea interventiei in caz de incendiu;
- efectuarea serviciului de rond conform programului si itinerariului;
- realizarea dispozitivului de interventie in caz de incendiu;
- salvarea persoanelor si bunurilor materiale.

CE OFERIM:

- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- conditii foarte bune de munca;
- echipament individual de lucru si de interventie modern;
- gratuitate transport metrou;
- programul de lucru: 12 / 24 si 12 / 48 ore ;
- pachetul salarial - 1600 lei lunar net.

VA ASTEPTAM cu mare interes !!!

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!