Acest anunt nu este activ

Agent de Securitate pentru obiectiv industrial situat in Afumati.

Descriere

SECURITAS SERVICES ROMANIA, companie multinationala, angajeaza Agenti de Securitate cu domiciliu in Bucuresti/ zone limitrofe.

Responsabilitati: activitati de paza si patrulare.

Cerinte:
Studii medii,
Atestat,
Atentie/ vigilenta/ spirit de observatie,
Disponibilitate de a lucra in ture.

Beneficii:
Garantam plata sporurilor ( 100% pentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend),
Transport asigurat de la gura de metrou Pipera,
Mediu de lucru tanar si dinamic,
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Program de lucru flexibil,
Salariu + prima + tichete.

SECURITAS recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Pentru informatii suplimentare si programari la interviu puteti apela la numerele:
- 0744 634 424
- 0749 050 576
- 0743 162 009
- 0747 225 916
sau trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail: [email protected]

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Apple Google Store iTunes Google Play