Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Operatoare pariuri sportive - Bucuresti

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

Vrei un job stabil, bine platit si aproape de casa?
Vrei un program flexibil si sanse reale de promovare?
Fie ca ai sau nu experienta in campul muncii, daca raspunsul la intrebarile de mai sus tau este DA, atunci esti candidatul potrivit pentru noi.

HCCResource recruteaza pentru clientul sau SUPERBET, una din cele mai mari companii de pariuri sportive din Romania, avand peste 2000 de angajati si 650 de agentii aflate in toate judetele tarii. Toate agentiile sunt operate direct de catre Superbet si reprezinta investitii semnificative in amenajari moderne, mobilier, aparatura electronica si de telecomunicatii. Operatorii SUPERBET sunt selectati si pregatiti cu grija, astfel incat nevoile clientilor sa fie intotdeauna pe primul loc, iar experienta clientilor sa fie cat mai placuta.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Informeaza clientii in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in desfasurare
- Incaseaza banii pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice
- Accepta si valideaza biletele de pariere
- Intocmeste zilnic documentele contabile primare
- Creeaza un mediu placut pentru jucatori

BENEFICII:
- Salariu MOTIVANT
- BONUSURI de performanta si sanse reale de a-ti dubla venitul lunar
- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Cursuri GRATUITE de specializare
- Oportunitati de PROMOVARE
- Loc de munca stabil, aproape de casa
- Colegi tineri si ambitiosi
- Program de lucru FLEXIBIL

Vino sa lucram impreuna in domeniul Betting and Gaming!

Descrierea companiei

HCCResource - firma de servicii specializate in resurse umane

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    HCCResource

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!