Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam OPERATOR CALCULATOR

Descriere Locuri de munca

budoland.ro se afla in cautarea unor persoane entuziaste care sa ocupe postul de Operator Calculator in cadrul urmatoarelor departamente: documentare, tehnic (service) si relatii clienti/call center.

Candidatul ideal:
- studenti/absolventi de facultate;
- cu bune cunostinte de MS Office; Wordpress; Magento; Corel; Photoshop; Facebook
- responsabili, sociabili si cu spirit de echipa;
- proactivi, cu atentie deosebita la detalii;
- punctuali si dispusi la un program de lucru full-time;
- cu dorinta de a-si forma o cariera intr-o companie moderna din domeniul echipament sportiv.

Descrierea jobului:
Viitorii nostri colegi vor avea ca atributii, in functie de pozitia ocupata, urmatoarele:
- pentru departamentul de documentare: preluarea informatiilor legate de produsele pe care le comercializam de pe site-ul nostru si introducerea acestora intr-o interfata web si ulterior pe site-ul companiei;
- creearea de campani "newslatter"
- pentru departamentul tehnic (service);
- pentru departamentul de relatii clienti (call center): preluarea comenzilor primite telefonic sau pe e-mail si fidelizarea clientilor.
- Carnet auto

Beneficii:
- program de 8 or/zi de luni pana vineri
- decontare transport;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
- locatie str.cpt Nedelcu Ilie nr 2F (intre Margeanului si Antiaeriana)

Poti aplica si sunand la 0722 312 769 sau pe mail la office@budoland.ro

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!