Vei fi notificat de câte ori:

Operator utilaje, productie • 4 Locuri de munca Suceava

Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Manpower recruteaza URGENT pe perioada nedeterminata Tehnician Mecanic Tehnologie!
1
1

Manpower recruteaza pe perioada nedeterminata Tehnician Mecanic Tehnologie! Responsabilități: Diagnosticarea și rezolvarea problemelor mecanice și tehnice ale echipamentelor. Monitorizarea performanței echipamentelor și asigurarea funcționării acestora în parametrii optimi. Colaborarea cu echipele ...

Suceava, Suceava

Tehnician Mecanic Mentenanta 3

Tehnician Mecanic Mentenanta

Responsabilitati: să urmărească realizarea planului de reparaţii, să controleze calitatea lucrărilor executate şi să verifice încadrarea în cheltuielile planificate; să ofere suport tehnic in programul de reparatii capitale să participe la analizele privind defecţiunile sau avariile instalaţiilor, ...

Angajam Stivuitorist- AMBRO SA 22

Angajam Stivuitorist- AMBRO SA

- Calificare în meseria de stivuitorist și autorizație ISCIR valabila. - Atenție, responsabilitate, seriozitate. - Disponibilitate pentru lucru în schimburi, inclusiv în weekend. - Cunoștințe de gestiune primara (reprezinta avantaj). Ce oferim: Program de lucru fix, în schimburi de 8 ore/zi. Tichete ...

Angajam circularist productie mobila

Se lucreaza de luni pana vineri. Locatia este in fosta incinta Iric. Salariu se negociaza in functie de experienta.

0