Vei fi notificat de câte ori:

Operator utilaje, productie • 4 Locuri de munca Ploiesti Prahova

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Operatori utilaje Prahova Ploiesti Persoane Disponibil din: 2021-03-30 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Angajam electrician 16

Angajam electrician

Descrierea postului: Executarea lucrarilor de interventii tehnice electrice la masini unelte, linii de fabricatie , poduri rulante, instalatii sub presiune, instalatii tehnologice industriale , instalatii electrice de distributie i iluminat; Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi asamblate conform ...

Ploiesti, Prahova

Macaragiu Grupa E

Macaragiu Grupa E doresc colaborare cu firme ce au nevoie de macaragiu pentru manevrarea macaralelor turn, poduri rulante , macarale pe camion prin radio comandă .

Stivuitorist Ploiesti
1
3

Descriere: Cautam stivuitorist pentru depozit care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: 1. Sa aiba autorizatie ISCIR - obligatoriu; 2. Sa aiba o experienta minima in utilizarea stivuitorului. Program de lucru si 15:00-23:00 in 2 schimburi. Se ofera: *salariu net lunar atractiv+ tichete de masa ...

OPERATOR CNC(Prelucrare prin aschiere metale, fanuc, frezor, strungar)
1
1

SLB caută inovatori care să modeleze viitorul energiei. Dacă împărtășiți pasiunea noastră pentru descoperire, vă vom oferi platforma pentru a o transforma într-un impact real. Dacă vrei să descoperi ce poți face în continuare, atunci acesta este locul potrivit pentru tine. Descrierea jobului RESPONSABILITA ...

0