Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Tehnician pentru repararea aparatelor pentru prepararea cafelei espresso

Specificatii
Numele companiei Pro Brands Distribution SRL
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
Persoana dinamica, energica, capabila sa transmita acest lucru si celor din jur;
Deschis la nou, corect, responsabil, viteza de reactie, stabil emotional;
Initiativa si capacitate de a duce la bun sfarsit orice actiune inceputa, fara interventia celor din jur;
Abilitati de lucru in echipa;
Organizat si planificat in activitatea sa;
Disponibilitate pentru deplasari;
Descrierea jobului
Repararea aparatelor pentru preparat cafea espresso ( espressoare, rasnite, dedurizatoare ), la sediul firmei;
Asigurarea de service pentru echipamentele amplasate la client;
Respectarea ordinii si disciplinei la locul de munca;
Urmarirea si aplicarea cu strictete a normelor si instructiunilor privind desfasurarea activitatilor tehnice;
Respectarea programului de lucru si indeplinirea sarcinilor de serviciu;
Folosirea si repararea echipamentelor incredintate, la parametrii de functionare prevazuti in documentatia tehnica;
Descrierea companiei
Infiintata in 2003 si operationala din iulie 2004, PRO BRANDS Distribution a reusit pe o perioada scurta de timp sa dezvolte o afacere de succes in domeniul cafelei si a altor produse complementare.
Astazi, compania noastra poate oferi o solutie completa: cafea, echipamente pentru prepararea cafelei, ceai si pudra de ciocolata, atat pentru segmentul Ho.Re.Ca, cat si pentru segmentul Office si Home.
Succesul companiei se datoreaza atat brandurilor premium precum illy, Dammann, Monbana, cat si partenerilor nostri care au facut posibila aceasta dezvoltare

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!