Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Companie din Timisoara, angajam personal calificat in domeniul operator/reglor CNC

Specificatii
Numele companiei worklease
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Companie din Timisoara, angajam personal calificat in domeniul productiei de piese-componente pentru industria Automotive.

Cerinte:

- studii medii
- cunostinte minime de desen tehnic
- cunostinte despre intrumentele de masurare: subler, micrometru, ceas comperator;
- experienta pe un post similar;
- calificare Operator CNC.

Responsabilitati:

- Operarea masinilor unelte CNC .
- Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.
- Stabilirea necesarului de materiale in functie de specificul lucrarilor pentru fiecare comanda;
- Identificarea si utilizarea SDV-urilor necesare executarii operatiei de prelucrare;
- Interpretarea desenului de fabricatie;
- Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
- Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice.
- Utilizarea dispozitivelor de masura pentru controlarea pieselor finite
- Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Program de lucru 8 h/zi, in 3 schimburi.

Se ofera :
- tichete de masa in valoare de 20 lei/8ore lucrate;
- spor de noapte 25% din salariu;
- bonus de performanta (depasirea normei se premiaza direct proportional cu realizarea peste norma); alte bonusuri.
- concediu 20 zile lucratoare;
- asiguram transport pe doua trasee in oras;
- decontam abonamente transport;
- prima de Craciun;
- echipament de lucru si de protectie;
- hala de productie climatizata;
- salariu brut de incadrare este de 4.000 lei, in functie de pregatirea profesionala si programul de instruire parcurse in cadrul companiei salariul creste proportional cu experienta.
- asiguram transport si pentru persoanele din judet, pentru mare parte din localitati.
- asiguram cazare(ap 1 camera/2 camere) in situatii de exceptie.

Pentru mai multe informatii, apelati nr. de telefon fisat in anunt.

Publi24_1612434604

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Aplica acum cu MicroCV
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!