Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

angajam stivuitorist in Pantelimon

Specificatii
Numele companiei Euroccoper
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

RESPONSABILITATI:
- Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camion in siguranta, respectand normele si procedurile specifice.
- Pregatirea comenzilor de picking si alocarea acestora pe zona de verificare/expeditie.
- Desfasurarea operatiunilor de pozitionare, pe locatii, a marfurilor din zona de receptie.
- Efectuarea comenzilor de transfer marfuri intre locatii conform comenzilor afisate pe scanner.
- Etichetarea / reetichetarea, ambalarea / reambalarea articolelor / paletilor si amplasarea acestora pe locatiile stabilite de sistemul informatic.
- Descarcarea si incarcarea marfurilor vrac din/in camion in siguranta, respectand normele si procedurile specifice si pozitionarea marfurilor descarcate pe locatiile destinate.
- Infolierea paletilor, la finalizarea procesului de receptie sau ca urmare a finalizarii procesului de verificare/pregatire pentru expeditie.

CERINTE:
- Autorizatie ISCIR
- Experienta in activitatea de incarcare / descarcare camioane;
- Spirit de initiativa, tenacitate; Rezistenta la stres;
- Disponibilitate de lucru cu stivuitorul, cu transpaleta, de efectuare operatiuni de picking (pregatire comenzi), incarcare/descarcare marfa vrac;
- Locatie depozit: Nord Est Logistic Park, Soseaua de Centura Nr. 220, Pantelimon, jud. Ilfov. - Preferabil candidati domiciliati in zona de Nord-Est si Est a Bucurestiului (Pantelimon, Iancului, Titan, Obor, Berceni, Vitan, Dristor, Pallady etc.) sau zona Voluntari, Cernica, Afumati etc.
- Transportul asigurat
- Pachet salarial: pentru primele 3 luni = 2,300 lei net + tichete de masa; dupa 3 luni = 2,500 lei net + tichete de masa + bonus lunar.
Asteptam aici mesaj cu nume, prenume, varsta, experienta, sau cv si va contactam noi.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

ionela

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!