Vei fi notificat de câte ori:

Operatori productie • 4 Locuri de munca Neamt

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Operatori productie Neamt Persoane Disponibil din: 2022-06-29 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Operator CNC - pentru productia de mobilier 6

Operator CNC - pentru productia de mobilier

Descrierea jobului: - Operarea masinii / utilajului pentru productia de mobilier - Asigura necesarul de materiale necesare - Supravegheaza masina cu care lucreaza - Asigura controlul automat al diferitelor instrumente de prelucrare pentru a prelucra piesele de mobilier - Studiaza comanda si pregateste ...

Piatra Neamt, Neamt

Montator mobilier pal melaminat 9

Montator mobilier pal melaminat

Ne dorim ca tu: Sa fii o persoana motivata si orientata spre calitate; Sa ai capacitate ridicata de concentrare; Sa fii atent/a la detalii; Sa detii abilitati bune de organizare si comunicare; Sa dai dovada de responsabilitate si implicare; Responsabilitatile tale vor fi: Prelucrarea pieselor ...

Coordonator Schimb Productie 2

Coordonator Schimb Productie

Cerinte: Studii superioare tehnice, de preferinta in domeniul mecanic, masini si utilaje; Capacitate de organizare; Abilitati de lider de echipa; Persoana dinamica, energica, implicata; Discernamant si capacitate de a rezolva problemele; Atitudine pozitiva, proactiva si orientata catre obtinerea ...

Angajam vopsitor si slefuitor pregatitor mdf 3

Angajam vopsitor si slefuitor pregatitor mdf

Producător mobilier angajează vopsitor și șlefuitor pregătitor mdf pentru vopsit. Se oferă salariu motivant in funcție de experiența și cunoștințe și cazare in caz ca sunteți din alta localitate. Pentru mai multe detalii sunați sau trimiteti mesaj pe WhatsApp la .

Roman, Neamt

0