Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completează-ți MicroCV-ul Durează doar câteva minute

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Operatori Productie - Olanda

Specificatii
Numele companiei EUROLIFE CONSULTING SRL
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Pozitie : Lucratori fabrica / Operatori Productie
Zona: Olanda zona Rotterdam si Eindhoven
Pozitii : Ambalator , Sortator, Lucrator banda, Operator Productie, Personal Tehnic .

Locatii /Fabrici : Productie alimentara ( Mezeluri, Condimente, Conserve) , Productie industriala metal/plastic componente , Finisare/Vopsitorie profile metalice.

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea bruta : 10,34 Euro/Ora
Ore de munca: minim 40 pe saptamana - maxim 48

Plata salarizare: Saptamanal.Prin cont bancar.
Training /Pregatire Asigurata

Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 95 Euro / Saptamana .
Cazari in campusuri , casute tipic olandeze. Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 20 -40 km.
O casa are 2-8 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc

Transport local masina serviciu:
Angajatorul pune la dispozitie autovehicul transport , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.
Uneori se foloseste si bicicleta, daca distanta este mica.

Contract pe perioada : 3 - 12 Luni.

Fara comision.

Responsabilitati:
Deplasare catre locatia asimilata.

Candidatul ideal poseda:
- Minim 21 ani - Maxim 55 de ani
- Limba Engleza sau Germana cel putin nivel mediu.
- Permis de Conducere prezinta avantaj
- Apt medical clinic sanatos
Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;
Experienta anterioara in Depozit / Fabrica/ Tehnic Publi24_1614089921

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Aplica acum cu MicroCV
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul a fost sters de la favorite!