Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Operator mase plastice

Specificatii
Numele companiei Delta Invest
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Cerințe:
- Persoană organizată, capabilă să lucreze individual și în echipă;
- Experiență într-un post similar constituie un avantaj.

Responsabilități:
- Opereazaă la mașina conform instrucțiunilor de lucru specifice primite de la șeful direct;
- Inspectează piesele în vederea depistării defectelor acestora;
- Completează documentația specifică de la postul de lucru;
- Respectă Instrucțiunea de lucru cu privire la ambalarea, etichetarea și depozitarea produselor finite;
- Asigurț curățenia la locul de muncă, colectând selectiv deșeurile pe care le produce în timpul lucrului în containerele speciale amplasate în secție;

Oferim:
- Salariu motivant;
- Tichete de masă;
- Voucher de vacanță Mera Resort;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Mediu de lucru plăcut, dinamic.

Înființată în anul 1994, Delta Invest este unul dintre liderii pieței din România în cercetare-dezvoltare repere injectate din mase plastice, proiectare-construcție matrițe și injecție mase plastice.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Delta Invest

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!