Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

OPERATOR DEPOZIT (FARMACIE) - BUCURESTI

Specificatii
Numele companiei CARMEN
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Operator Depozit

Stivuitorist Operator depozit Lucrator depozit Muncitor Stivuitorist depozit

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Tip job
Full time

Limbi vorbite
Engleză - Mediu

Adresa
București

Locatia Odai

Responsabilitati:
• Reglarea, operarea si curatarea utilajelor cu care lucreaza si a spatiilor de lucru din depozit (materii prime, materiale si produse farmaceutice)
• Manipularea cu atentie a produselor si purtarea corecta a echipamentului de protectie din depozit
• Completarea documentelor de lucru necesare din depozit
• Respectarea procedurilor de lucru din depozit

Cerinte:
• Studii medii
• Atentie la detalii, capacitate si disponibilitate de invatare
• Capabil sa lucreze cu norme si instructiuni foarte clare de lucru si sa documenteze clar si exact
• Capacitatatea de adaptare la un program de lucru flexibil, pe ture, inclusiv de noapte si ocazional in week-end/sarbatori legale
• Atestat de motostivuitorist

OFERTA:
• Salariu motivant
• Bonuri de masa
• Perioade de pregatire pentru intrarea in depozit si pentru calificari ulterioare
• Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti experimentati, cu echipamente si tehnici moderne
• Un mediu de lucru special, comunicativ, primitor, in care seriozitatea si dorinta de munca sunt foarte apreciate

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!