Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Angajez Vulcanizator benzi transportoare Germania

Specificatii
Numele companiei Andrei
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Cerinte

Cunoștinte teoretice și practice - vulcanizare benzi transportoare la rece (fără sfârșit).
Vulcanizare la cald și mecanică constituie avantaj.
Experiență pe o poziție similară.
Limba germană constituie avantaj, engleză nivel conversațional este obligatorie.
Disponibilitate relocare Germania, orașul Oedheim, lângă Heilbronn.
Responsabilitati / Realizari

Instalare, service și mentananță benzi transportoare la clienții din Gemania.
Alte informatii

Suport relocare, transport, cazare, contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu clientul din Germania, se va semna în România înainte de plecare.
Salariul între 2000/2500 euro lunar.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!