Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam OPERATORI PRODUCTIE (SMT, AOI, ANSAMBLARE)

Specificatii
Numele companiei LifeIn Job
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze luni – vineri, in intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858 sau ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail
Adresa: Bld Eroilor de la Tisa, nr. 37/A, vis – a –vis de fostul Abator, zona Complex - TIMISOARA

Responsabilitati OPERATOR PRODUCTIE (SMT, AOI, ANSAMBLARE) :
- Executarea operatiunilor de ansamblare/verificare/inspectie/lipire componente electronice.

Cerinte:
- Atentie la detalii
- Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi
- Experienta in domeniu - avantaj

Ce iti oferim noi:
- Transport asigurat de angajator
- Program de lucru in 2 schimburi (7:30-15:30 si 15:30-23:30)
- Salar motivant
- Tichete de masa.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    LifeIn Job

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!