Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam montatori subansamble 2 schimburi

Specificatii
Numele companiei Kendrion Industrial Sibiu
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Descriere

Kendrion Industrial Sibiu isi mareste echipa de operatori productie!

Candidatul ideal

Esti persoana potrivita daca:
- vrei sa lucrezi in 2 schmburi;
- ai minim scoala profesionala si/sau liceu;
- esti o persoana atenta la detalii; rabdatoare si cu o vedere buna;
- esti dispus/a sa te perfectionezi si sa atingi standardele de calitate cerute;
- iti doresti sa te dezvolti si sa inveti "'meserie'' de la persoane cu experienta in cadrul unui training.

Descrierea jobului

Ce se ofera?
- in primul rand un mediu de lucru curat, bine organizat si non-toxic;
- pachet salarial atractiv,
- prima de prezenta,
- prima de productie lunara,
- decontare abonament Tursib, pentru persoanele din Sibiu
- prime ( Craciun si Paste);
- tichete de masa de 20 lei / zi;
- Zile de concediu: minim 21 de zile de concediu pe an (in functie de vechimea in munca)

Experienta in domeniu constitue avantaj;

Program de lucru: doua schimburi.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Oprescu Ionut

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!