Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Manipulant in depozit de produse metalurgice

Specificatii
Numele companiei Mairon
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Mairon Galati SA angajeaza manipulant depozit pentru punctul de lucru Cluj-Napoca, jud. Cluj.

Responsabilități:​ Manipularea marfii in depozit de produse metalurgice

Cerințe: Persoana aptă de muncă și disponibilă

Beneficii: Salariu motivant, tichete de masă și prime de sărbători

Vă așteptăm să vă prezentați la sediul din Bd. Muncii nr. 18, Cluj Napoca sau puteti obține mai multe informatii la numărul telefon din anunț - de luni până vineri, în intervalul 8:00 - 16:30.

Companie: Mairon Galați SA, Punct de lucru Cluj Napoca

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!