Vei fi notificat de câte ori:

Depozit, logistica • 4 Locuri de munca Buftea Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Muncitori productie - depozit - logistica Ilfov Buftea Anunțuri cu poze Persoane Disponibil din: 2021-11-29 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Nou! Angajăm controlori calitate în Buftea
1
5

SC Decomar Logistic angajeaza controlori calitate in Buftea pentru o activitate in industria automotivelor. Se ofera: - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Pachet salarial compus din parte fixa+tichete de masa; - Asigurarea decontarea transportului; -Program de lucru in 2 schimburi; Experienta ...

Buftea, Ilfov

Gestionar
1

Gestionar

Responsabilitati: - Realizarea activitatilor de sortare, ambalare, incarcare si descarcare a marfurilor din depozitului conform instructiunilor primite; - Asigurarea gestiunii de marfuri in cadrul depozitului. In acest sens efectueaza receptia fizica, cantitativa si calitativa a produselor la intrarea ...

Operator linie de productie (Buftea jud Ilfov si Buzias jud Timis)
1

Descrierea jobului: * primirea comenzilor si identificarea loturilor de semifabricate necesare executiei; * alimentarea utilajului cu materie prima si manevrarea acesteia in conditii de siguranta; * operarea liniei automate de productie conform instructiunilor de operare si a specificatiilor tehnice; * ...

Angajam Stivuitorist!
1
1

Pentru punctul de lucru din Buftea, jud. Ilfov, Tramar S.A. angajează Stivuitorist! Dacă sunteți interesat(ă) sau cunoaşteți pe cineva care s-ar potrivi acestei oportunități, vă rugăm să ne contactati folosind datele de contact din imagine.

0