Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
1

Gestionar depozit

Valabil din 13.03.2024 08:52:39
Specificații
Numele companiei -
Tip job full time
Disponibil din NaN-NaN-NaN
Descriere

Companie de distributie consumabile si echipamente pentru industrie,angajam personal pentru postul de gestionar depozit.

Ce vei face la noi ?

Sarcini si responsabilitati pe linie profesionala:
1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
2. Opereaza in stoc miscarile de marfa;
3. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
4. Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
5. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
6. Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
7. Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei;
8. Respecta legislatia de gestiune a stocurilor;
9. Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
10. Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;
11. Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei;
12. Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie;
13. Verifica documentele vamale la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;
14. Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
15. Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;
16. Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
17. Asigura miscarea stocurilor;
18. Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si retur;
19. Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
20. Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege;
21. Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa fie sigilata;
22. Urmareste completarea de catre clienti a documentelor fiscale conform legislatiei;
23. Listeaza documentele fiscale ce insotesc marfa si le transmite clientului;
24. Preda marfa catre client conform documentelor emise;
25. Expediaza marfa catre clienti;
26. Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
27. Intocmeste necesarul de materiale folosite pentru expeditia marfii;
28. Transmite catre superiorul ierarhic orice reclamatie privind expeditiile de marfa;

Ce asteptam de la tine?

- Studii medii absolvite;

- Cunostinte tehnice;

- Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani;

- Cunostinte medii de operare programe de gestiune;

-Limba engleza mediu

-permis de conducere cat. B

- Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;

- Aptitudini de comunicare si integrare.

Ce beneficii oferim?

- Pachet salarial motivant si competitiv + tichete de masa în valoare de 300 Ron (15 Ron/zi lucratoare) in plus fata de salariu.

- Set complet de echipamente de lucru (calculator,telefon)

- Mediu de lucru motivant, tânar, orientat spre realizari

- Oportunitati de dezvoltare profesionala, cu posibilitati de avansare. Publi24_1618604916

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0