Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Gestionari depozit Companii

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Angajam Gestionar Depozit

    Firma Articole de pescuit Descriere job Pozitie : GESTIONAR DEPOZIT Locatie:

  • 2

    Gestionar

    Magazin de bricolaj, instalații apa, gaz, canalizare, electrice, grădină, etc situat

  • Sef tură depozit curierat (Bors Oradea)

    Atribuții: Asigură și controlează procedurile administrative și operative ce țin

  • 1

    Gestionar depozit, Bucuresti

    Principalele responsabilități includ: organizarea eficientă a depozitului; primirea

  • 4

    Angajam Gestionar Magazie

    Competente necesare: -Aptitudini bune de comunicare; -Atenție distributivă; -Aptitudini

  • 1

    Sef Depozit

    Căutăm pentru clientul nostru, o companie românească cu peste 30 de ani de experiență

  • 9

    Angajare Gestionar Depozit

    Funcție: Gestionar Depozit Program: Full time Locație: Cernavodă, judet Constanta Despre

  • 2

    Gestionar-operator facturare

    Cautam coleg colega pentru postul de gestionar depozit piese auto. Experienta constituie

  • Coordonator Depozit

    Suntem în căutarea unui Coordonator Depozit, pentru o companie producătoare de uși

  • 2

    Angajare Gestionar Depozit, COR 432101

    APEX FABRICS SRL, inregistrata la RC sub nr. J29 2534 2023, CUI RO 36688173, cu

  • 1

    Ajutor gestionar-Pantelimon

    M&Co HR Services recrutează pentru clientul său, unul dintre cei mai mari distribuitori

  • Angajam magazioner

    DESCRIERE Cerintele noastre: -Abilităţi de comunicare şi relaţionare interpersonală

  • manipulant colete Timisoara

    SC ORSA MANPOWER CONSULTING SRL angajeaza un muncitor pe postul de manipulant colete

  • 1

    GESTIONAR , Bucuresti, sector 6, full-time

    Angajam gestionar Atributii: -atributii de gestiune- receptie si eliberare marfa

  • Agent contractări şi achiziţii

    Cunoştinţe : Utilizare foarte bună a PC-ului şi a internetului in limitele postului

  • 3

    Angajam Magazioner Sofer

    Suntem o companie cu capital privat 100% romanesc. Facem parte din grupul de firme

  • 27

    Operatori productie in Weekend

    Pentru clientul nostru, un important producator de piese pentru caroserie, recrutam

  • 12

    Magazioner stivuitorist

    DescriereSC Lampia Rom SRL, producatoare de mase plastice, cu sediul in Arad, Str

  • 6

    Primitor distribuitor SELGROS Cluj-Napoca

    Cv-urile se pot depune si in magazinul SELGROS Cluj la Biroul informatii clienti

  • 12

    Primitor Distribuitor marfa SELGROS Timisoara

    Cv-urile se pot depune si în magazinul SELGROS Timisoara la Biroul informații clienți

0