Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Personal curatenie

Descriere

Clientul nostru este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 in lume, prezent in 16 tari, cu peste 900 hipermarketuri si aproape 330.000 de angajati, detinand si alte canale de cumparaturi: supermarketuri, proximitate si comert online.

Responsabilitatile postului:
- Asigura curatenia interioara a unitatii, pe sectorul prestabilit;
- Utilizeaza zilnic produse de curatenie si aparatura, ustensile necesare in domeniu;
- Mentine curatenia in zona arondata si anunta orice problema intervenita;
- Verifica si anunta starea de uzura a produselor, echipamentelor, tomberoanelor, etc.;
- Respecta orarul de lucru necesar efectuarii operatiunilor de curatenie in zona solicitata.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Persoana serioasa, onesta; cinstita si desciplinata;
- Atentie la detalii si simt al raspunderii;
- Disponibilitatea de a lucra in ture;
- Experienta in domeniu nu este obligatorie;
- Nu exista criteriu eliminatoriu de: varsta, sex, etnie; sprijinim categoriile sociale etc.

Se ofera:
- Salariu atractiv, se discuta la interviu;
- Conditii favorabile de munca;
- Posibilitatea de a lucra in 2 ture.

Contact de luni pana vineri in intervalul orar 08.00-16.00, telefon 0748/048.441.

Anuntul e salvat ca favorit!
Anuntul a fost sters de la favorite!