Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Muncitor necalificat tamplarie 1400-1900 lei

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale
- sa fie apt din punct de vedere medical

Descrierea jobului

- sa incarce si sa descarce marfurile;
- pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate;
- mentinerea curateniei si ordinii in depozit si in fata acestuia;
- pleaca sa ajute livratorul pe traseu atunci cind este solicitat;
- sa respecte programul de lucru stabilit; ;
- primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul al sefilor ierarhici;
- asigura paza materiala si juridica a marfurilor pe care le manipuleaza;
- satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de magazine, agenti comerciali sau clienti;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!