Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

angajam pickeri / lucratori depozit Bucuresti

Descriere Locuri de munca

Esti serios si cauti un loc de munca unde sa fii platit corespunzator si sa fii respectat pentru munca ta?

Vino in echipa noastra !

Suntem un depozit de mobilier si decoratiuni, situat la km 23 pe Autostrada Bucuresti- Pitesti.

CERINTE :

- studii medii;

- disponibilitate pentru efort fizic sustinut

- disponibilitate pentru a invata produsele companiei;

- abilitate pentru a lucra in echipa;

- persoane responsabile, ordonate, dinamice, atente la detalii;

- experienta minim un an, intr-un depozit

DESCRIEREA JOBULUI:

- pregateste produsele pentru expeditie conform comenzilor primite;

- executa activitati de depozitare si manipulare a marfurilor in depozit;

- verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate sau livrate;

- organizeaza spatiul de depozitare

- participa la inventarieri periodice;

BENEFICII:

- Salariu - 2.200 lei net (bani in mana)

- Tichete de masa val.15 lei/zi

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Controle medicale periodice gratuite

- Transport asigurat pana / de la locul de munca

- Program de lucru : L-V: 08:00- 16.30.

Asteptam cv-ul tau, sau suna-ne la: 0720 333 005

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!