Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Angajam Operator Call Center

Descriere Locuri de munca

Cu sau fara experienta.Posibilitate de promovare,castiguri suplimentare.Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Candidatul ideal
-persoana serioasa cu spirit de echipa
-dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-dinamic,aspect fizic placut,perseverent
-abilitati de comunicare verbala si scrisa
-putere de convingere
Descrierea jobului
-promoveaza produsele si imaginea companiei
-contactarea potentialilor clienti,dar si mentinerea relatiilor stranse cu acestia
-implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor

Se ofera:
-parte fixa
-bonusuri si comisioane in functie de rezultatul individual
-posibilitatea de promovare permanenta in functie de rezultate
-training-uri in strainatate
-dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si strainatate
-mediu de lucru placut si munca in echipa

Asteptam CV-ul la adresa de e-mail: agtopcompany@yahoo.com

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!