Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Femeie de serviciu - sector 2, Pipera (7 minute de la metrou).

Specificatii
Numele companiei Terapia
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

- nu este necesara o calificare, experienta anterioara este considerata avantaj
- disciplina, constiinciozitate, capacitatea de a efectua o munca de rutina

Descrierea jobului
Obiectivul postului:

Asigura curatenie la un standard inalt de igiena in birourile companiei, Sali de sedinta, spatii sociale, contribuind la crearea unui mediu confortabil de munca.
• Efectuează curăţenia la birourile si sectoarele arondate serviciului Administrativ, respectând procedurile specifice si graficul cu programările pe sectoare;
• Verifica in permanenta starea sectoarelor arondate. Răspunde de menţinerea si întreţinerea curăţeniei pe tot parcursul programului de lucru;
• Utilizează echipamente de lucru si soluţii de curăţare adecvate;
• Asigura existenta permanenta a consumabilelor in grupurile sanitare;
• Verifica/întreţine permanent starea plantelor (florilor) din birouri;
• Comunica sefului direct orice neregula constatata in activitatea sa;
• Solicita necesarul de materiale si echipamente pentru desfăşurarea in condiţii optime a activităţii;
• Răspunde de integritatea bunurilor din dotare, de starea încăperilor si a echipamentelor de lucru, precum si de utilizarea corecta a acestora;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Bianca Roman

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!