Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

FARMACIST si ASISTENT DE FARMACIE PRAHOVA SI DAMBOVITA

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
absolvent al Facultății d Farmacie sau al Scolii Postliceale - Profil Asistent Farmacie
certificat d membru al Colegiului Farmaciștilor sau Aviz d libera practica avizat pe anul în curs
cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu
bune abilități d comunicare
amabilitate și empatie față d pacienți
integritate și etică profesională

Cunostinte necesare:
-Legislatia privind regimul produselor farmaceutice si al plantelor, substantelor si preparatelor stupefiante si psihotrope;
-Codul deontologic al farmacistului elaborat d Colegiul Farmaci tilor din România;
-Reguli d buna practica farmaceutica emise d Ministerul Sanatatii;
-Cunostinte utilizare PC, cunoasterea modului d operare a unui program informatic compatibil cu cel al CNAS;
-Legislatia privind gestionarea deseurilor care provin din produse farmaceutice deteriorate sau expirate.

Descrierea jobului
Va rugam sa aplicati doar cei cu diploma de farmacist / asistent de farmacie .

Respons bilități:
consilier a p ci nților cu privire la utilizar a medicam ntelor și a pot nți lelor riscuri/ef cte dv rse
lib rare m dic mentelor pe bază de prescripție medicală și OTC-uri
participarea la verificarea, monitorizarea și gestiunea stocurilor
informarea permanentă asupra noilor practici farmaceutice, medicamente nou-aparute și a modului de administrare a acestora

Beneficii:
pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța
bonus de performanță în baza rezultatelor obținute
tichete de masă
tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
decontarea cotizației anuale la Colegiul Farmaciștilor si asigurarii de malpraxis

Descrierea companiei
Companie romaneasca infiintata inca din 1992, dispune de o echipa tanara, dinamica, puternic sustinuta de farmacisti cu experienta. In prezent, compania detine un lant de 28 de farmacii situate in Prahova, Dambovita si Bucuresti, fiind in continua expansiune.

Consideratia si respectul fata de clienti si salariati sunt principiile prin care compania noastra isi sprijina ascensiunea. Adaptabilitatea permanenta la nevoile consumatorilor, promovarea de produse farmaceutice inovatoare, respectarea standardelor etice si profesionale sunt obiectivele asumate de catre compania noastra.

Angajatii din cadrul companiei sunt un activ extrem de valoros si de aceea suntem constant dedicati implementarii unor programe motivationale de dezvoltare personala si profesionala, precum si a unui sistem de bonusare echitabil, care sa ofere posibilitatea de a isi atinge potentialul maxim, atat individual cat si in cadrul echipei.

Incepand cu data de 06.06.2016 Paltinis Farm Impex - Farmaciile Paltinis este marca inregistrata cu nr. 145604 la Oficiul de Stat pentru Inventii si Marci (OSIM). Publi24_1612184925

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Aplica acum cu MicroCV
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!