Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam Asistent Medical

Specificatii
Numele companiei Centrul Medical Sanconfind
Profesie asistent
Tip job full time
Nivel de studii calificat
Descriere Locuri de munca

Esti o fire deschisa, dinamica, iti place sa ajuti pe cei din jur? Te vrem in echipa noastra!

Cerinte post (2 locuri): disponibilitate pentru program prelungit si in ture; seriozitate; sociabil/a; cu dorinta de a lucra intr-o echipa multidisciplinara si locatie moderna; experienta in domeniul medical, bine organizat, adaptabil, cu initiativa si gandire critica. Orice experienta acumulata anterior poate fi un atuu.
Responsabilitati: oferirea de tratamente, sfaturi pentru educatia sanitara a pacientului,examinari fizice, prelevare probe pacienti, tratarea ranilor, aplicarea pansamentelor, acordarea primului-ajutor, actualizare documente,

Se ofera: salariu motivant; echipa tanara si dinamica, cu medici de exceptie; aparatura de lucru/ consumabile moderne; Trimite CV la

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!