Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Coordonator resurse umane Anglia

Specificatii
Doar munca in strainatate da
Munca in strainatate anglia
Descriere Locuri de munca

- Criterii de angajare: persoane cu bune abilitati de comunicare si organizare, disponibilitate de munca, orientate spre realizari si dezvoltare si cu mobilitate miscare (Romania - Anglia). Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu e obligatorie intrucat se asigura trainig.
- Pozitii deschise: Junior Recruiter, Recruiter, Senior Recruiter. Toate aceste persoane vor opera sub directa coordonare a Managerului de Operatiuni.
- Locatii: Northampton, Doncaster, Bucuresti
- Salarizare: Pachet salarial motivant care reflecta performata. Nivelul salarizarii este stabilit functie de capacitatea estimata a candidatului de a indeplinii sarcinile de serviciu
- Posibilitati reale de promovare in cariera
- Mediu de lucru placut si motivant alaturi de o echipa energica si creativa
Rolul postului:
- indentificarea candidatilor potriviti nevoilor de angajare pe piata fortei de munca
Responsabilitati:
- Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Conceperea si postarea anunturilor de recrutare
- Selectarea si contactarea candidatilor
- Informarea candidatilor cu privire la procesul de selectie si informarea superiorului direct de rezultatul acestui process
Alte informatii:
- Lucru de acasa, oriunde in Romania, posibil si la birou, in Bucuresti.
Asteptam un mesaj cu numele si prenumele tau, numarul de telefon de contact. Vei fi sunat pentru evaluare.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Winston

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!