Trimite unui prieten

Trimite

Angajam tineri baieti si fete agenti imobiliari

Descriere Locuri de munca

CR Imobilaire vine in intampinare 10 posturi de brokeri imobiliari intr-o echipa tanara si dinamica.

Candidatul ideal:

-Cunostinte operare PC

-Studii medii sau superioare;

-Persoana punctuala, responsabila, dispusa sa invete, bine organizata si atenta la detalii;

-Abilitati bune de comunicare si negociere;

-Persoana dinamica, optimista, sociabila, deschisa;

-Spirit de echipa si antreprenorial;

-Experienta in vanzari reprezinta un avantaj, la fel si experienta pe piata imobiliara;

-Corectitudine, putere de convingere, rezistenta la stres;

Responsabilitati:

-Urmareste aparitia de noi oferte si evolutia celor actuale;

-Promovarea ofertelor din baza de date in publicatii scrise si in mediile on-line de profil;

-Identificarea potentialilor clienti;

-Identificarea necesitatilor clientilor si consilierea acestora;

-Efectuarea vizionarilor cu acestia, pe baza programarilor in prealabil;

-Se ocupa de documentele necesare tranzactiei si le verifica;

-Intocmirea contractelor, a actelor aditionale si semnarea acestora in calitate de reprezentant al firmei;

Beneficii:
- Comisioane din vanzari/inchirieri.

- Baza de date cu proprietati tranzactionate zilnic;

- Un mediu de lucru profesionist

- Independenta finaciara;

- Conditii de lucru prielnice pentru dezvoltarea personala a fiecarui angajat;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Cristi

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!