Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Angajam part-time Grafician cu experienta in Marketing

Specificatii
Numele companiei Stift Lux Design Srl
Tip job colaborare proiect
Descriere Locuri de munca

sau cautam colaborator care sa ne ajute sa consolidam imaginea firmei, cu sediul central in Otopeni.

Responsabilitati:
- crearea si dezvoltarea de logo + mascota pentru brand-urile noastre;
- crearea unei imagini (grafica) pentru brandurile noastre (incepand cu paleta de culori, logo si ajungand la catalog, brosuri, flyere, carti de vizita);
- crearea si design-ul de panouri publicitare (atat stradale cat si web);
- crearea si design-ul de materiale promotionale ce vor fi oferite clientilor;
- crearea, alaturi de management, a unui design pentru cele 12 puncte de lucru ale companiei (se doreste crearea de panouri ce vor fi expuse in punctele de lucru, bannere si afise ce vor fi expuse intr-un mod stilizat in afara punctelor de lucru si stradal, stickere personalizate ce pot fi aplicate pe sticla, aleasa cromatica punctelor de lucru, etc.).

Oferta (bonusuri, beneficii):
- post part-time in cadrul unei companii lider la nivel national sau colaborare;
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- program de instruire la locul de munca;
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- posibilitate dezvoltare profesionala, promovare in cadrul firmei.

Descrierea companiei:
Compania Stift Lux Design, a fost infiintata in anul 1997 la Bucuresti, specializandu-se in executia de lucrari din fier forjat. Inca de la inceput, am contribuit la dezvoltarea domeniului si culturii fierului forjat in Romania, reinnoind interesul pentru lucrari de cea mai inalta calitate.

In anul 2005, Stift Lux Design a fost prima companie romaneasca care a inceput sa comercializeze elemente din fier forjat, venind in sprijinul atelierelor cu o gama larga de produse semifabricate la preturi avantajoase. Astfel, am contribuit decisiv la cresterea pietei fierului forjat in Romania, facand fierul forjat mai accesibil consumatorului final.

La momentul actual, suntem cunoscuti ca fiind unul dintre cei mai importanti producatori si importatori de elemente din fier forjat din Romania si Republica Moldova. Oferta noastra insumeaza peste 3000 de articole disponibile in stoc si deservim intreaga tara printr-o retea de 14 depozite proprii.

Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara la preturi competitive. Stift Lux Design imbunatateste permanent calitatea serviciilor, dezvolta noi produse si creeaza in continuare noi tendinte in domeniul fierului forjat.

www.stift.ro

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!