Trimite unui prieten

Trimite

Angajam operatori call-center

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal:
• Persoana comunicativa, proactiva, dinamica, optimista;
• Persoana serioasa, responsabila;
• Persoana cu initiativa si perseverenta;
• Capacitatea de a invata rapid informatiile despre serviciile oferite;
• Sunt incurajate sa aplice urmatoarele categorii: proaspeti absolventi, persoane peste 45 ani, persoane cu dizabilitati;
• Fara limita de varsta.

Descrierea jobului:
• Initierea apelurilor telefonice in limba romana;
• Identificarea nevoilor persoanelor apelate si oferirea celor mai bune solutii;
• Gestionarea eficienta a clientilor contactati, cu focus pe obtinerea de rezultate.

Oferta:
• Venituri lunare 2000-3000 lei;
• Mediu de lucru prietenos si suportiv;
• Posibilitate de crestere profesionala.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!