Trimite unui prieten

Trimite

Angajam brokeri imobiliari

Descriere Locuri de munca

Esti o persoana orientata spre succes si visul tau este de a reusi in imobiliare?
Esti comunicativ, cu abilitati de negociere si disciplinat?
Preferi munca in teren si esti dinamic?
Atunci locul tau este in echipa noastra!
-vei viziona proprietati
-vei negocia preturile proprietatilor
-vei studia cererea investitorilor si le vei propune varianta optima
-vei avea un birou performant cu o amplasare reușită in apropiere de metrou
-vei avea suportul necesar
-vei fi remunerat in functie de performantele tale
-ai posibilitatea de a avansa din punct de vedere profesional
Beneficii pentru tine
-un birou performant cu o amplasare reușită in apropiere de metrou
-comision in functie de incasari
-echipa dinamica si energica

Principalele responsabilitati sunt:
- Identificarea nevoilor clientilor si propunerea de solutii eficiente care sa corespundă cerintelor acestora;
- mentinerea legaturii cu clientii deja existenti precum si stabilirea de relatii cu noi parteneri

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Cristi

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!