Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

ANGAJARE ARHIVAR BIROU EXECUTOR JUDECATORESC

Descriere

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC angajeaza tanar/tanara (absolvent) in vederea ocuparii unui post de ARHIVAR .
Asteptam C.V. ( model EUROPASS obligatoriu), insotite de poza pe adresa de e-mail.

Cerinte:

Persoana dinamica si organizata.

Cunostinte minime obligatorii:

cunoştinţe cel puţin medii de operare PC;
- capacitate de organizare şi prioritizarea activităţilor;
- seriozitate si capacitate de lucru in echipa;
- simt de raspundere;
- adaptare la stres;
- simt analitic;
- integritate morală, conştiinciozitate;
- persoană dinamică, entuziastă, perseverentă;
- aspect fizic impunător;
- bune abilităţi de comunicare;
- disponibilitate la program de lucru prelungit şi în condiţii de stres;
- fără cazier judiciar;
- posesor permis de conducere categoria B;
- lipsa antecedentelor rutiere grave;
- BEJ este interesat de calitatea cunostintelor si profesionalism.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Activitatea angajatului se va desfăşura la sediul biroului şi în afara lui
şi va consta în:

- primirea, sortarea corespondentei si depunerea acesteia la dosarele de executare;
- arhivare si indosariere documente;
- pastrarea evidentei dosarelor in arhiva;
- tinerea evidentei in registrele speciale ale biroului;
- inventarierea si selectionarea dosarelor de executare potrivit nomenclatorului arhivistic;
- alte atributii conform fisei postului.
Ocuparea postului se va face prin teste specifice de verificare a
îndeplinirii cerinţelor postului, respectiv interviu.

Anuntul e salvat ca favorit!
Anuntul a fost sters de la favorite!