Trimite unui prieten

Trimite

INGINER SISTEME INFORMATICE

Descriere Locuri de munca

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, solutii si produse in domeniul IT si al telecomunicatiilor, doreste sa-si largeasca echipa de profesionisti cu INGINER DE SISTEM IN INFORMATICA.

Responsabilitati:
?Instalarea si configurarea instalatiilor de curenti slabi: date – voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarma, detectie incendiu, control acces, sonorizare, abdatarea programelor si configuratiilor de echipamente existente

Cerinte:
- Absolvent studii superioare cu profil tehnic
- Experienta in retelistica
- Cunosterea, sustinerea si dezvoltarea de solutii IT&C
- Detinerea de calificari si certificari constituie un avantaj
- Permis de conducere cat. B

Se ofera :
-Pachetul salarial in functie de abilitatile candidatului
-Bonusuri in functie de performanta
-Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare si posibilitatea de dezvoltare profesionala
-Integrarea intr-o echipa tanara, cu mediu de lucru profesionist si modern

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Alupei Lavinia

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!