Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Gestionar materii prime

Specificatii
Numele companiei TRABO
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal:
- experiență pe o pozitie similară minim 1 an
- cuno tin e de operare PC
- bune aptitudini de comunicare, simt de raspundere, initiativa si eficienta
- planificare i organizare a opera iilor i activită ilor

Responsabilități:
- Efectueaza opera iuni de introducere/iesire/manipulare produse/materii prime în/din magazie;
- Sorteaza si organizeaza mărfurile în depozit pe categorii de produse, astfel încât sa previna sustragerile si degradarile;
- Tine eviden a cantitativă i calitativă a gestiunii de materii prime i materiale;
- Participa activ la operațiunile de încărcare/descărcare a mărfii, realizeaza receptia bunurilor;
- Raspunde de marfurile stocate
Este responsabil de identificarea stocurilor de material
Este responsabil de receptia materialelor si materiilor prime primate de la furnizori
- Efectueaza inventarieri periodice;
- Intocmeste i actualizeaza fi ele de magazie.
- Verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale produselor receptionate si livrate;
- Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
- Asigura gestiunea logistica a iesirilor si intrarilor de marfa
- Urmareste concordanta intre stocurile din baza de date si cele fizice;
- Introduce in baza de date comenzile primite emitand documentele de iesire a marfii prin intermediul softurilor puse la dispozitie;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!