Vei fi notificat de câte ori:

Horeca, turism • 2 Joburi, locuri de munca Chiajna Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Horeca Ilfov Chiajna Companii Disponibil din: 2020-12-11 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Angajam personal restaurant cu specific chinezesc

Restaurant cu specific chinezesc angajaza : Casier sa utilizeze casa de marcat si POS - ul sa gestioneze comenzile pe sistemul de operare folosit Ajutor de bucatar : sa se ocupe de pregatirea ingredientelor ( curatare , maruntire etc..) Nu se cere experienta Nivel salarial : 3500 - 4500 net

Chiajna, Ilfov

Bucatareasa gradinita

Gradinita, situata in Chiajna, Ilfov, angajam femeie cu experienta in bucatarie, organizata, ordonata, capabila sa gateasca zilnic 3 feluri de mancare.Program de L-V, 06.00-14.00.

0