Trimite unui prieten

Trimite

Manager punct de lucru Brosov

Descriere Locuri de munca

Infomunca recruteaza pentru partenerul nostru in domeniul imobiliare - Manager punct de lucru Brosov
Responsabilitati:
Stabilirea si trasmiterea obiectivelor si planificarilor zilnice, lunare, trimestriale, semestriale, si anuale ale activitatii desfasurate in cadrul punctului de lucru ce il coordoneaza
Organizarea, coordonarea si controlul activitatii desfasurate in cadrul punctului de lucru
Supravegherea si controlul distributiei si consumului de resurse financiare, materiale si resurse umane din cadrul punctului de lucru
Repartizarea sarcinilor si responsabilitatilor pentru personalul din cadrul punctului de lucru, numirea personalului pe diferite posturi de executie
Intocmirea rapoartelor referitoare la activitatea desfasurata in cadrul punctului de lucru
Analiza rapoarte primite de la fiecare sef de departament

Cerinte:
- Studii financiar - contabil
- Experienta in domeniul financiar-contabil minim 5 ani
- Experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj

Beneficii:
Salariu atractiv
telefon, laptop, 12 bonuri de masa in valoare de 15 ron.

Pentru mai multe informatii va rog sa ne conatacti la : 0773876877/alexandra.muntean@infomunca.ro

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!