Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

CONTROLOR TEHNIC DE CALITATE – INTERFAZIC / FINAL

Descriere Locuri de munca

Pentru noi calitatea nu este doar un cuvant ci un mod de viata!

TANEX S.R.L., important producator si exportator din industria confectiilor textile si tricotajelor, angajeaza:

Se cere:

- Experienta pe un post similar;
- Intelegerea dosarului tehnic;
- Indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea controlului tehnic de calitate;
- Bune abilitati de lucru in echipa;
- Atentie deosebita in verificarea detaliilor;
- Flexibilitate si disponibilitate in raport cu procesul de lucru;
- Respectarea ritmului normat de control;
- Planificarea activitatii si a timpului de lucru;
- Asumarea responsabilitatii in control.

Oferim:
- Un pachet salarial motivant;
- Conditii de munca favorabile dezvoltarii profesionale.

Alatura-te echipei noastre!

Relatii:
Telefon: 0730.700.892 / 021.4210216
e-mail: hr@tanex.ro; www.tanex.ro
Adresa: Sos. Bucuresti-Magurele, nr. 47B, Sector 5, Bucuresti
Transport: 303, R428; R426; R464, maxi-taxi

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!