Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Coordonator sef statie sortare

Descriere Locuri de munca

Suntem specializati in productia de materiale de constructii si dorim sa angajam SEF statie sortare cu posibilitate de relocare in ARAD!

Oferim CAZARE!

Responsabilitati:
- Organizeaza si raspunde de intreaga activitate desfasurata in cadrul statiei de sortare;
- Stabileste sarcini pentru personalul din subordine, in scopul realizarii programului de productie;
- Repartizeaza muncitorii pe activitati in cadrul fluxului de productie in scopul eficientizarii activitatii;
- Urmareste realizarea comenzilor si livrarea la termen a acestora;
- Urmarirea productiei, a coeficientilor de randament si pierderi tehnologice;
- Monitorizarea parametrilor din procesul tehnologic;
- Monitorizarea permanenta a indicatorilor de calitate;
- Intocmirea raportului de productie zilnica.

Cerinte:
- Experienta pe post similar de minim un an;
- Capacitatea de a coordona o echipa de oameni;
- Disponibilitatea de a lucra si in tura de noapte;
- Cunostinte solide de lacatuserie;
- Disponibilitatea de a lucra in mediu deschis.

Oferim:
- Salarizare avantajoasa;
- Cazare asigurata;
- Transport asigurat;
- Telefon de serviciu;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90(A rond)gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!