Trimite unui prieten

Trimite

Angajam lacatusi mecanici

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- cunostinte de baza specifice meseriei de lacatus mecanic;
- cunostinte de baza in hidraulica, pneumatica;
- seriozitate si deschidere catre asimilarea de cunostinte noi;
- cunoasterea desenului tehnic;
- bune abilitati de comunicare, spirit de observatie, seriozitate, disciplina.
Descrierea jobului

Descriere job:
- constructii/reparatii nave
- executie confectii/structuri metalice

Locatie: Loc. Giurgiu, Soseaua Ghizdarului

Beneficii:
- salariu negociabil;
- contract de munca.

*Salariul (variaza in functie de experienta si abilitati de lucru), programul de lucru, precum si alte detalii se vor discuta in cadrul unui interviu.
Descrierea companiei

CACIOIANU INDUSTRIE isi desfasoara activitatea in domeniul naval (constructii/reparatii nave), insa nu numai.
Un alt domeniu de activitate il reprezinta executia diverselor confectii/structuri metalice, spre exemplu: buncare, hale, silozuri, garduri, gratare, etc.
Firma este localizata in Giurgiu, avand punct de lucru pe soseaua Ghizdarului.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!