Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

3000 Net Desenator 2D in AutoCAD

Descriere Locuri de munca

Suntem o firma de construcții și căutăm desenator tehnic în AUTOCAD. Este necesar să se cunoască BINE acest program . Nu este obligatoriu , dar sunt binevenite cunoștințele de arhitectura.
Restul se învată!

• program L -V - 9.00 - 18.00
• 1 h pauza la pranz
• weekend liber
• contract de munca
• salariul incepe cu 2600 net și după perioada de proba este 3000 net

Responsabilități:​ desen tehnic 2D in AUTOCAD.
Cerințe: flexibilitate la program .

NU se caută COLABORATORI, a se citi bine anunțul!!!
Zona Aurel Vlaicu -Nicolae Caramfil.
Pentru info și programări interviu sunați la 0730 275 828

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!