Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Prelucrator piatra naturala marmura/granit + montaje lucrari cimitir

Specificatii
Numele companiei SC ECHIPA ALFAS SRL
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Cautam coleg de echipa pentru montaje/lucrari din marmura si granit

Esti candidatul ideal daca:
Esti o persoana muncitoare, atenta la detalii
Ai Abilitati de comunicare, relationare si spirit de echipa
Ai cunostinte in domeniul constructiilor/ prelucrare marmura si granit (reprezinta un avantaj)
Ai abilitatea de a respecta termene limita
Ai permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)
Cunostinte minime de operare pe calculator (reprezinta un avantaj)
Nu ai antecedente penale

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:
Manipularea si incarcarea produselor clientilor
Deplasarea pe teren si executia lucrarilor impreuna cu echipa de montaje
Prelucrarea materialelor (marmura/granit) cu utilaje profesionale puse la dispozitie : taiere, finisare, lustruire, gaurire etc.
Sablare automatizata pe piatra cu ajutorul instalatiei de sablat
Urmareste si raspunde de buna executare a fiselor de comanda
Gestionarea eficienta si responsabila a materialelor

In schimb iti oferim :
Pachet salarial motivant : salariu fix + comision din realizarea montajelor pe teren
Program de lucru de luni pana vineri de la 9:00 la 17:30
Concediu conform zilelor libere legale, iar in perioada sarbatorilor de iarna program flexibil
Mediu de lucru tanar, orientat spre realizari
Publi24_1612200338

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Aplica acum cu MicroCV
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!