Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam maistru

Specificatii
Numele companiei Imtech Quality
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Cautam maistru cu experienta in lucrari de instalatii termo-sanitare.

Cerinte:
- studii medii/superioare;
- experienta minim 3 ani in executia de lucrari de instalatii termo-sanitare;
- capacitate de coordonare echipa de 4-5 muncitori (pe santier);
- disponibilitate la deplasari si/sau detasari.
- nu se tine cont de varsta.

Responsabilitati:
- coordoneaza echipa pe santier;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate;
- intocmeste liste de materiale impreuna cu inginerul din santier;
- transmite pontajul muncitorilor catre inginerul din santier.

Oferim:
- salariu fix;
- diurna.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!