Vei fi notificat de câte ori:

Instalator • 4 Locuri de munca Braila

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Instalatori Braila Persoane Disponibil din: 2021-04-07 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Angajez instalator pentru canalizare 6

Angajez instalator pentru canalizare

Angajez instalator pentru montare canalizare , contract pe termen lung program normal ,salariu atractiv.

Braila, Braila

ANGAJEZ    instalator autorizat   centrale termice
1
4

ANGAJEZ instalator autorizat centrale termice

ANGAJEZ instalator autorizat centrale termice,salariu negociabil . -lucru in ture 15 zile cu 15 zile .CONTACT DIRECT MAGICBYGG.SE -cazare gratuita 0046 Nr

Electricieni - Instalatori (sanitare și încălzire) - Sudor :  pentru Germania
1
3

Electricieni - Instalatori (sanitare și încălzire) - Sudor : pentru Germania

- instalator calificat sau fără calificare - cunoașterea schițelor și planurilor - pentru cei calificați - experiența lucrului în UE - un avantaj, dar nu obligatorie - cazare și transport local- gratuit - disciplină UE - la 4-5 săptămâni se acordă o săptămână în țară - plătită și transport avion, gratuit - ...

Angajam Instalator instalatii sanitare termice

Descrierea postului: Suntem în căutarea unui instalator calificat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai experiență în domeniul instalațiilor sanitare și ești pasionat de munca ta, te invităm să aplici pentru acest post. Responsabilități: Instalarea și întreținerea sistemelor ...

0