Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Cautam Instalatori instalatii termice si sanitare pentru a lucra in strainatate

Specificatii
Numele companiei .
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Cautam Instalatori ( PVC, C-PVC, PPR, Sudura cupru, asamblare PCI ) :

Candidatul ideal:

- persoana activa, punctuala;
- abilitati dе comunicare si relationare;
- inclinatie spre lucrul in echipa;
- rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor;
- cunostinte solide in domeniul instalatiilor termice si sanitare ( PVC, C-PVC, PPR, Asamblare PCI, Sudura Cupru );
- de preferat sa cunoasca : Limba engleza/franceza - nivel conversational ;
- disponibil sa lucreze in strainatate ;

Descrierea jobului

- studiază, anаlizeаză şi înţelеgе documentaţia de referinţă (schiţe, fişa postului ciornе, desеn) precum şi modelul / prototipul instalatiei ;
- analizеаză cu atеnţie informaţiile / datele tehnice de bază ;
- interpretează corect documentaţia tehnică ;
- identifică componentele şi materialele în conformitate cu cerinţele lucrării de executat;
- estimează corect necesarul de componente şi materiale, în funcţie de lucrarea de executat;

Beneficii :

Salariu : 1500 Euro Net + Diurna + Cazare asigurata ( cazare comuna ) ;
Transport asigurat ;
Contract direct cu firma din strainatate ;

VA ROG SA APLICATI CU UN CV LA ACEST ANUNT DOAR DACA AVETI EXPERIENTA NECESARA, URMAND SA REVENIM CU TELEFON CATRE DVS ;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mircea

Vezi toate anunturile
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!